0 532 746 46 18 | Foto Galeri | Haberler

Bozcaada'da sıra dışı bir konaklama..

Akvaryum Bozcaada..

Her gece yıldızların vitrine çıktığı AKVARYUM OTEL, cenneti dünyanın en güzel adasında arayanlar için Bozcaada’da sizleri bekliyor.

Pırıl pırıl bir deniz, sakinlik ve huzur arıyorsanız , yemyeşil bir bahçede , eşi olmayan bir manzaraya uyanıp , ada kültürünü tanımaksa amacınız, yıldızlar da isterim süslü olsun gökyüzlerim diyorsanız , taptaze havasıyla Akvaryum Otel tam size göre…

Bozcaada’nın en özel koylarından biri olan Akvaryum Koyunda bulunan küçük otelimizde güne bostanımızda yetişen organik ürünlerin süslediği, bahçemizdeki taş fırınımızda pişen ekşi mayalı ekmeklerimizle , taze pişiler , reçeller , çeşit çeşit yumurtalarla ve yerel ürünlerle bezeli şahane bir kahvaltıyla başlayabilirsiniz.

Gün boyu açık olan restaurantımızdan ala carte menümüzden dilediğinizi seçebilir , bahçemizde alkollü alkolsüz içeceklerimizi ve bol buzlu frappenizi yudumlayabilirsiniz.

Her türlü toplantı , aktivite ve workshop çalışmaları için uygun alanlarımız ve ekipmanlarımız mevcuttur. Otelimizde ortak alanlarda wifi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Evcil hayvanlarınızı , diğer konuklarımızı (seven var sevmeyen var) rahatsız etmediği müddetçe seve seve kabul ediyoruz.

NASIL VARILIR?

Ulaşım

Alaybey Mahallesi, Mermerburnu Mevkii No:31   17680
Bozcaada/Çanakkale

KENDİ ARACINIZLA VEYA KİRALADIĞINIZ ARABA İLE, ISTANBUL - BOZCAADA  ARASI, KARAYOLU İLE YAKLAŞIK 350 - 400 KM.DİR.

220km

BANDIRMA BOZCAADA

300km

İZMİR - BOZCAADA