Tamirane On An Island Festivali – Gezginnerede

Tamirane On An Island festivali , 3 – 8 Ağustos’ta; birbirinden iyi konserler, sokak yemekleri, ferah kokteyller, Tamirane dj’lerinin sıcacık müzikleri ve daha fazlası ile Kuzey Ege’nin en güzeli Bozcaada’da, Akvaryum Koyu’nda!

Tamirane bu yaz bir haftalığına Bozcaada’ya gidiyor, giderken de yanında ruhunu, rahatlığını, meşhur sokak yemeklerini, kokteyllerini ve indie müziğin istanbul’daki en iyi isimlerini de beraberinde götürüyor.

Tamirane On An Island Festivali tamirane on an island festivaliBozcaada’nın gözdesi; Akvaryum Otel’e yerleşen Tamirane Ada’nın ruhunda ve Ada’da ilk defa bir festival deneyimi hazırladı. Akşamüstü Bozcaada’nın tertemiz denizinden çıkar çıkmaz kendinizi içinde bulacağınız festivalde; barbeküde Tamirane usulü sokak lezzetleri ve ödüle aday Gin Gimlet, Hemingway Daiquiri gibi kokteyllerle damaklar şenlenirken, birbirinden iyi müzisyenlerden oluşan konser programı ve konser aralarında Tamirane Dj’lerinin sıcacık müzikleri ile ruhunuz tamir olacak.

Akvaryum Otel’in kekik kokan bahçesinde 18:00’da başlayacak ve 20:00’a kadar Happy Hour’la devam edecek Tamirane on an Island, sokak yemekleri, kokteyller ve ardından 21:30’da konserlerle devam edecek. Gece sonunda kendinizi Ada’nın en güzeli Akvaryum Koyu’nun serin sularına bırakmak serbest!

Tamirane usulü yaz buluşmasının harika ortamına ve lezzetlere eşlik edecek, birbirinden iyi müzisyenlerden oluşan konser programı ise şöyle ; Tamirane On An Island Festivali

3 Ağustos / Çarşamba Lara Di Lara (yumuşak yorumu ve kendine özgü düzenlemeleriyle Dilara Sakpınar’ın solo projesi)

3 Ağustos / Çarşamba – 22:30 Cenk Erdoğan & Ceylan Ertem (eşsiz bir yorum ve ruha dokunan besteler harika gitar performansıyla birleşiyor)

4 Ağustos / Perşembe Nil İpek (tatlı gitar melodilerine naif sesi ve sade şarkıları ekleyen)

5 Ağustos / Cuma BİZ (akıllara kazınmayı seven besteleri, coşkulu ve duygusal tınlayan melodileriyle)

6 Ağustos / Cumartesi Can Güngör (son zamanların en dikkat çeken müzisyenlerinden, kent ozanı samimiyetinde)

7 Ağustos / Pazar Gaye Su Akyol (western rock ve indie rock’ı Türkiye müziğiyle buluşturan, kadife sesi ve Doğu-Batı sentezi oluşturan müziğiyle)

8 Ağustos / Pazartesi Jazz Manouche (Tuna Tandoruk & Armağan Ercan) (cazın çok sevdiğimiz bir yorumu jazz manouche tınıları ile..)

 

Kaynak: gezginnerede.com